תיירות, מלונות, חברות תעופה, חברות ספנות, סוכנויות נסיעות

>
>
תיירות, מלונות, חברות תעופה, חברות ספנות, סוכנויות נסיעות

עוד בשירותי ראיית חשבון

להרשמה לניוזלטר

משרד רואי חשבון לסקטור התיירות והתעופה

תיירות היא אחד המרכיבים החשובים בכלכלת המדינה. אתרי התיירות המיוחדים, אקלים נוח ומגוון וריכוז גבוה של אתרים היסטוריים, מושכים אליה מלבד ישראלים גם תיירים מחו"ל. העוסקים בתיירות כמו גם סוכני וסוכנויות הנסיעות הבינו כי מוקדי תיירות בחו"ל הפכו למתחרה רציני על ליבם של הישראלים המחפשים אתר לנפוש בו עם המשפחה.

המבצעים הצבאיים של השנים האחרונות אשר מצד אחד ערערו את בטחון הישראלים בחו"ל ומנגד יצרו אחדות וגאווה לאומית, יחד עם מחירים תחרותיים אותם מציעים העוסקים בתיירות כבתי מלון, צימרים, פארקי שעשועים, מפעילי אטרקציות לילדים ולמשפחות הובילו את תיירות הפנים למגמת עלייה, ויותר ויותר ישראלים בוחרים לטייל ולנפוש בארץ. 

התפתחות התחום, מורכבותו וחשיבותו, והקלות בה זה מושפע מאירועים ביטחוניים בארץ ובעולם מחייבים ליווי צמוד ומעקב אחר ההתנהלות הכספית של העסק. מרואה החשבון של העוסקים בתחום התיירות נדרשת הכרה והבנה עמוקה בענייני המע"מ, תכנוני מס, תמריצי מדינה, הטבות ומענקים ולכן, סוכנות נסיעות, בתי מלון, בעל צימר או עוסק אחר בתחום צריך רואה חשבון המתמחה בתיירות.

משרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח ושות' הינו ממשרדי ראיית החשבון הגדולים בישראל בתחומים רבים בכלל ובתחום התיירות בפרט. המשרד מספק שירותי ראיית חשבון לחברות רבות מתחום התיירות - ראיית חשבון לחברות תיירות, ראיית חשבון לחברות ספנות, ראיית חשבון לחברות תעופה וראיית חשבון לחברות המחזיקות מלונות - במגוון רחב של תחומים: ייעוץ כלכלי, ייעוץ מס, ביקורת וחשבונאות, זאת ע"י מומחיות של חלק מהשותפים בפירמה והידע המצרפי הנרחב.

להרשמה לניוזלטר