שטיינמץ עמינח ושות' - רואה חשבון בחיפה

>
>
שטיינמץ עמינח ושות' - רואה חשבון בחיפה

פירמת רו"ח שטיינמץ עמינח ושות' עם ניסיון של מעל 37 שנים במיסוי וראיית חשבון התרחבה, ופתחנו את השנה האזרחית החדשה 2024 עם פתיחת סניף שלישי בעיר חיפה. סניף ייעודי לתושבי הצפון מספק שירותי ראיית חשבון לתושבי חיפה והסביבה, מענה מקיף, מהיר ומקצועי לכלל צרכי לקוחותינו.

פתיחת סניף שטיינמץ עמינח חיפה

שטיינמץ עמינח רו"ח בחיפה

רו"ח ג'אד דיאב

רו"ח ועו"ד ג'אד דיאב, שותף במשרד רו"ח שטיינמץ עמינח ושות' מונה למנהל סניף חיפה החדש.

רו"ח דיאב בעל תואר ראשון משולב במשפטים (L.L.B) וחשבונאות (B.A), ותואר שני במשפטים (L.L.M), מהאוניברסיטה העברית.

מומחה במיסוי ישראלי ובינלאומי, ובמתן ייעוץ מיסויי כלכלי ועסקי לחברות פרטיות (גדולות, בינוניות וקטנות). בסניף חיפה החדש, בניהולו של רו"ח דיאב, ניתנים כלל שירותי ראיית החשבון והמיסוי שהפירמה מעניקה ללקוחותיה

המשרד מספק מענה מקיף, מהיר ומקצועי לכלל צרכי הלקוח, ביניהם:

מיסוי יחידים - לרשות לקוחותינו סל שירותי ראיית חשבון מקיף ומקצועי, יחד עם ליווי ליחידים בעלי הון ולעצמאיים, לגבי כלל הנושאים הנוגעים בסוגיות המס השונות בארץ ובעולם. בין היתר, נאמנויות, תיקי השקעות בארץ ו/או בחו"ל, העברה בין דורית של הון, ירושות, אחזקת נדל"ן מניב, תושבים חוזרים וסוגיות מס נוספות, משרדנו מטפל בכל ההתנהלות ליחידים מול רשויות המס בארץ ובחו"ל על מנת להגיע לתוצאת המס המיטבית עבורם. כבר לא צריך לנסוע רחוק, לרשותכם שירותי ראיית חשבון בנושא מיסוי יחידים בחיפה

לחצו לפרטים נוספים בנושא מיסוי יחידים

מיסוי חברות – לרוב, פעילות עסקית מסויימת עדיפה כחברה בע"מ על פני עוסק מכל סוג (פטור או מורשה), קיימים הבדלי מיסוי משמעותיים, כגון: היישות המשפטית, עוסק פטור או עוסק מורשה, משייך את בעל העסק כחלק אינטגרלי מהעסק, בשונה מחברה בע"מ, שם החברה היא ישות משפטית נפרדת ועצמאית, דוגמא נוספת להבדל היא גודל התשלום לביטוח לאומי, נושא הנפקה ועוד.

אנו כאן כדי לסייע לכם בעלי העסקים המתגוררים בצפון הארץ לגדול ולצמוח, פירמת רו"ח שטיינמץ עמינח ושות' מומחה כבר מעל ל-37 שנים בהקמת חברות בע"מ, הכנת מאזנים ודו"חות פיננסים לחברות במגוון רחב של סקטורים.

מיסוי בינלאומי - החל מינואר 2003 כשנכנס לתוקפו תיקון 132 לפקודת מס הכנסה תשכ"א 1961, נולדה שיטת המיסוי הפרסונאלית, המחייבת כל תושב ישראל לשלם מס בגין הכנסותיו שהופקו או נצמחו בישראל ואף מחוצה לה.

נוסף לכך, בעקבות ניסיון לייצר מנגנונים למניעת תשלום כפל מס, מדינות ברחבי העולם חתמו על אמנות במטרה לקבוע פתרון לבעיית כפל המס. אמנות המס קובעות את חלוקת המס בין המדינות, מקנות וודאות, מעודדות מסחר בין מדינות ואף מנסות למנוע מצבים בהם תושבים מתחמקים מתשלום מס לרשות המקומית.

לחצו לפרטים נוספים בנושא מיסוי בינלאומי

לוגו משרד רוח שטיינמץ עמינח ושות

סקטורים בהם משרדנו מתמחה בין היתר:

בזכות עבודה מעמיקה ומקצועית רבת שנים של כלל עובדי פירמת שטיינמץ עמינח ושות', לכבוד הוא לנו לשרת מעל 6,500 לקוחות מרוצים! בסניף חיפה, כרואי חשבון אנו בין היתר מתמחים בסקטורים הבאים:

אי קומרס - נושא המיסוי במסחר הבינלאומי הינו מורכב ודורש עבודת ראיית חשבון מקצועית ומדוייקת היות וישנה מעורבות של מספר מדינות, לצורך הדוגמא: קנית טובין מדינה א באסיה, אחסון במדינה ב' בארה"ב והפצת הטובין במדינה ג' בארה"ב ו/או באירופה.

קריפטו - אם יש לכם ארנק דיגיטלי ואתם מחזיקים במטבעות דיגיטליים, במידה וקיים רווח אתם מחוייבים על פי חוק לדווח עליו ולשלם בגינו את חבות המס במידה וקיימת. נושא מימוש ומיסוי קריפטו מורכב מאוד ויש להיוועץ עם רו"ח מומחה בתחום.

הייטק - משרדנו בעל ניסיון עשיר בתחום ההייטק וניתן כיום לצמצם את חבות המס לרשויות ולהיות מוכרים כעסק שהוא מפעל מועדף במידה ועונים על קריטריונים מסויימים וע"י כך להינות מהטבות מס משמעותיות ביותר.

בעלי עסקים יקרים חיפאים ותושבי הצפון וגם כאלו הנמצאים בתחילת דרכם העסקית, אנו מזמינים אתכם למשרדנו בחיפה בכתובת: שדרות הפל"ים 2, חיפה, לחצו להוראות הגעה

חייגו אלינו לתיאום פגישה למספר 077-7700000

נשמח לעמוד לשירותכם!

להרשמה לניוזלטר