ניהול כספי קבוצות רכישה

>
>
ניהול כספי קבוצות רכישה

יתרונות בניהול כספי קבוצות רכישה

היתרונות המשמעותיים הטמונים בקבוצות רכישה הביאו לעליה חדה במספר הקבוצות בעשור האחרון עימן התגבר גם הצורך לניהול כספים מקצועי, אמין ומנוסה.

המונח 'קבוצת רכישה' מתייחס להתאגדותם של קבוצת אנשים המעוניינים להקים מבנה מגורים או משרדים משותף. היתרון העצום בקבוצות רכישה הינו הוזלת העלויות, אך, לצידו גם מכלול יתרונות נוספים, לרבות: נטילת חלק פעיל בכל אחד משלבי ההחלטות, היכולת לבחור את השכנים והאנשים בעלי רקע דומה לשלך והאפשרות לבחור את רמת ואיכות המפרט. בנוסף, לקבוצה ולנציגות העומדת בראשה יש אחריות רבה על כספי החברים, על תשלומים לספקים ועל מעקב שוטף.

ניהול נכון של כספי הקבוצה נחוץ להצלחה!

על קבוצות רכישה לנהל את כספיהן בצורה מחושבת ומדוייקת. משרדנו שמח להעניק שירות זה במסגרת המחלקה לחשבות וניהול כספים. למומחים שלנו ניסיון רב בעבודה ובליווי צמוד של קבוצות רכישה. במשך שנים רכשנו ניסיון בעבודה לצד כל הבנקים אשר מלווים את קבוצות הרכישה ומשרדי השמאות הגדולים במשק, כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי הקבוצה מנהלת ומתכננת את התחום הפיננסי שלה בצורה האפקטיבית ביותר ונמצאת תחת פיקוח כלכלי צמוד לאורך כל הפרויקט. את השירות מעניק מערך אנשי מקצוע מטעם משרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח ושות' ובראשם צוות רואי חשבון ותיקים מהשורה הראשונה בתחום.

ליווי פיננסי לקבוצות רכישה – רק מהמובילים בשוק

אנו גאים להיות מנהלי הכספים של קבוצות הרכישה הגדולות במשק הכוללות מאות חברים. חטיבת ניהול הכספים שלנו מספקת מספר רב של שירותי ניהול כספים ובהם:

  1. מעקב על התקציב למול ביצוע לפרויקט
  2. מעקב אחר תזרים המזומנים בפרויקט
  3. ליווי צמוד מול הבנקים
  4. בקרת תשלומים חודשית
  5. ניהול החשבון המרכז של הקבוצה
  6. ריכוז גבייה מהרוכשים
  7. פיצול חשבונות מאושרים בין חברי קבוצת הרוכשים
  8. מתן דיווחים כספים שוטפים על התקדמות הפרויקט
  9. הפקת דוח מצב חשבון שנתי לכלל חברי הקבוצה
  10. פורטל אינטרנט המכיל את הפקדות ותשלומי הרוכשים

מנוהלים אצלנו? קבלו ממשק פרטי אונליין למעקב אחר קבוצת הרכישה

קבוצת רכישה אשר בוחרת להשתמש בשירותינו כמנהלי הכספים של הקבוצה נהנית מאתר ייעודי ופרטי המעניק ממשק ישיר העוקב אחר פעילות הקבוצה. באתר מתקבל מידע בדבר ההתנהלות הפיננסית השוטפת של הקבוצה, מצב ההוצאות העדכני, עדכון לגבי השלבים השונים בהם נמצא הפרויקט בכל רגע נתון וכן מידע נרחב הכולל את כל פרטי הסכמי התשלומים.

להרשמה לניוזלטר