החזר מס בארה"ב לאזרח אמריקאי

>
>
החזר מס בארה"ב לאזרח אמריקאי

לפי החוק הפדראלי בארה"ב, כל אזרח אמריקאי עם הכנסה מעל לרף מסוים חייב בדיווחי מס. לעומת זאת, ישנם מצבים שבהם גם אזרחים אשר אינם מחויבים לדווח לרשויות המס הפדראליות, בוחרים לעשות זאת מכיוון שעל פי החוק בארה"ב ישנן הטבות מס הפועלות כמס הכנסה שלילי (קבלת החזר מס), גם למי שלא שילם מס במהלך השנה.

החזרי מס בארהב - שטיינמץ עמינח משרד רואי חשבון

להלן עיקרי החזר מס בארה"ב:

  • זיכוי מס עבור ילדים - אזרחים אמריקאים עם ילדים בעלי מספר זיהוי אמריקאי (Social Security Number) זכאים בתנאים מסוימים להחזר של עד $1,000 לילד בהתאם לרמת הכנסתם. חשוב לציין שהטבת מס זאת תלויה ברמת ההכנסות והיא זמינה גם לאזרחי ארה"ב הגרים בישראל ואשר לא שילמו מס לארה"ב במהלך השנה.
  • זיכוי מס עבור הכנסה נמוכה - אזרחים אמריקאים בעלי הכנסת שכר נמוכה זכאים בתנאים מסוימים להטבת מס בהתאם לרמת הכנסתם. חשוב לציין כי הטבה זו חלה רק על אזרחים אשר גרו לפחות 6 חודשים במהלך השנה בארה"ב.
  • זיכוי עבור לימודים אקדמאיים - אזרחים אמריקאים אשר חויבו בהוצאות לימוד לתואר ראשון במהלך השנה במוסדות אקדמאיים זכאים לקבל הטבת מס של עד $1,000 בשנה. הטבה זו זמינה גם לאזרחי ארה"ב הגרים בישראל ואשר לא שילמו מס לארה"ב במהלך השנה. הזכאות להטבה מוגבלת אמנם בגיל ורמת הכנסה אך היא זמינה גם בעבור הוצאות לימוד לתואר ראשון לילדים הלומדים במוסדות אקדמאיים. 

עדכון רפורמת המס 2018

שימו לב! ב- 22 לדצמבר 2017 חתם הנשיא דונלד טראמפ על רפורמת מס מקיפה עם השלכות גם על אזרחים אמריקאיים החיים בישראל.

למאמר על רפורמת המס החדשה

לרואי החשבון האמריקאים במשרדנו ידע וניסיון רב בכל הקשור לזכויות המגיעות לאזרחים אמריקאים ולזכאות להחזר כספי מרשויות המס האמריקאיות וישמחו לבחון בין היתר את הזכאות שלכם להחזר כספי.

מלאו פרטים לחזרה או חייגו אלינו, נשמח לעמוד לשירותכם

אולי יעניין אתכם גם: הנפקת ITIN | מיסוי LLC | טופס 1099

להרשמה לניוזלטר