פרסום, שיווק, מיתוג, ניו-מדיה, רכש מדיה ויח"צ

>
>
פרסום, שיווק, מיתוג, ניו-מדיה, רכש מדיה ויח"צ

עוד בשירותי ראיית חשבון

להרשמה לניוזלטר

משרד רואי חשבון לסקטור הפרסום

כל עסק, מוצר או חברה זקוקים לאיש שיווק ופרסום לצידם, שיעזור להם למנף את ההצלחה, ויהפוך חזון שנבנה במשרד קטן למותג המתגלגל בפיהם של משתמשים מכל רחבי העולם. וכמו מינוף מותג מינוף העסק שלך זקוק לאיש מקצוע – רואה חשבון בעל ניסיון וידע בתחום שיעזור, ייעץ ויכוון.

אנשי הפרסום של היום הם לא אותם אנשים שהיו פעם, שכן עם הגעתו של האינטרנט ועלייתן של הרשתות החברתיות (גוגל, פייסבוק, טוויטר ועוד) אנשי השיווק צריכים להיות חדים, מהירים, מקצועיים הרבה יותר ובעיקר ממוקדים בקידום המותג ששכר את שירותם. בעיקר מסיבה זו אסור להתפשר על רו"ח וישנה חשיבות מכרעת בבחירת רו"ח המלווה. בחירת רו"ח צריכה להתמקד ברו"ח המכיר היטב את התחום על כל היבטיו.

חשוב לקחת בחשבון גם את הפנסיה שלכם העוסקים בתחום השיווק, כשמדובר על מיסוי פנסיוני, חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים בתחום היות והתשלום החודשי של הגימלאי מושפע מכך לטווח ארוך.

למשרדנו הידע הייחודי הנדרש כדי לטפל בלקוחות מתחום הפרסום.

הפירמה מספקת שירותי ראיית חשבון לחברות רבות מתחום הפרסום: ראיית חשבון לחברות פרסום, ראיית חשבון לחברות שיווק, ראיית חשבון לחברות רכש מדיה וראיית חשבון לחברות יחסי ציבור.

למשרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח ושות' יש את הידע והניסיון המקצועי בתחום הפרסום במגוון רחב של תחומים: ייעוץ כלכלי, ייעוץ מס, ביקורת וחשבונאות בסטנדרטים בינלאומיים של רשת UHY.

להרשמה לניוזלטר