הקמת חברה ב-BVI

עוד בשירותי ראיית חשבון

להרשמה לניוזלטר

הקמת חברה באיי הבתולה הבריטים (BVI) – מי יכול ולמי זה כדאי?

אם החברה החדשה שלכם מתוכננת לפעול בזירה הבינלאומית ובעיקר אם רוב פעילותה נוגעת לסחר בינלאומי יכול להיות שכדאי לכם להקים אותה דווקא באיי הבתולה הבריטיים. אין צורך שתחפשו את אותה קבוצת איים בעלת שם אקזוטי על המפה, מייד נסביר לכם הכל:

איי הבתולה הבריטיים (BVI) הינה קבוצת איים קטנה באיים הקריביים המזרחיים והיא מהווה מקלט מס נפוץ. אם תבחרו להקים את חברתכם שם, החברה תהיה מכונה "חברת מקלט מס" או IBC.

הקמת חברה באיי הבתולה הבריטיים עם משרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח ושות

למה כדאי להקים חברה דווקא באיי הבתולה הבריטיים?

חוקי האיים מאפשרים מגוון רחב של יתרונות:

  • פטור ממס על כל ההכנסות המגיעות מחוץ לאיים
  • פטור מניכוי מס במקור על ריביות ודיבידנדים המשולמים לתושבי חוץ
  • פטור מלא מתשלום מס חברות
  • פטור מחובת ניהול ספרים, הגשת דו"חות שנתיים וקיום אסיפות שנתיות
  • חיסיון ואנונימיות: אפשרות לקבל חיסיון מטעם רשם החברות כך ששמותיהם של בעלי המניות, הדירקטורים ונושאי המשרה בחברה ישמרו אצל הנציג המקומי של החברה ולא יפורסמו לציבור

האם לחברה החדשה שלכם מתוכננת פעילות עם בריטניה, שוויץ או יפן? כדאי לדעת שתוכלו להנות מיתרון משמעותי נוסף כי לאיי הבתולה הבריטיים יש אמנות למניעת כפל מס עם מדינות אלו.

שימו לב להגבלות:

אם אתם חושבים לפתוח חברה ב-BVI חשוב שתוודאו שאינכם מתכוונים לעבור על אחת ההגבלות הבאות:

לחברות מקלט מס אסור לסחור או להחזיק בנדל"ן באי, אסור לעסוק בפעילות בתחומי הביטוח או הבנקאות (לרבות ניהול כספים, קרנות השקעה, נאמנות וייעוץ השקעות) והן אינן יכולות למכור את מניותיהן לציבור. בנוסף, כדאי לדעת שלצד ההטבות המשמעותיות, על חברה המוגדרת 'חברת מקלט מס' לשלם אגרה שנתית שסכומה משתנה בהתאם להון המניות הכולל של החברה. 

נשמע מסקרן וגם מסובך? אל דאגה, חברות מקלט מס לא פותחים לבד.
משרד רואי החשבון שטיינמץ עמינח מזמין אתכם ליהנות ממערך הקשרים החזק שלנו ולנצל את נסיוננו מרובה השנים בטיפול בנושא הקמת חברה בחו"ל ובחברות מקלט מס. צרו קשר עכשיו ותיהנו מליווי מלא, אישי וללא פשרות.

להרשמה לניוזלטר