שטיינמץ עמינח ושות' - סניף בית שמש

>
>
שטיינמץ עמינח ושות' - סניף בית שמש

אנו בפירמת רו"ח שטיינמץ עמינח ושות' עם ניסיון של מעל 37 שנים במיסוי וראיית חשבון, מעניקים מענה מקצועי וליווי לאלפי לקוחות מרוצים, שמחים לבשר על הקמת סניף נוסף, בעיר בית שמש. סניף ייעודי ללקוחותינו בירושלים, אשקלון ואזור בית שמש.

המשרד בבית שמש מספק מענה מקיף, מהיר ומקצועי ע"י 3 מחלקות מקצועיות:

מחלקת מיסוי אמריקאי

לרשותכם מחלקה אמריקאית בשטיינמץ עמינח ושות' המספקת מענה מקצועי ומקיף בזכות צוות איכותי ובעל ניסיון רב שנים לכלל האזרחים האמריקאים או המחזיקים בגרין קארד, גם שאינם מתגוררים במדינות ארה"ב, כמו גם לישראלים המקיימים פעילות עסקית בארה"ב אשר מחוייבים להגיש דו"חות לרשויות המס האמריקאיות גם אם הם אינם אזרחים או בעלי גרין קארד. הגשת דו"חות אמריקאים בזמן חשובים והכרחיים לקיום פעילות בארצות הברית, אי הגשה בזמן עלולה לגרור קנסות, יש להיוועץ עם מומחים בתחום.

לחצו לפרטים נוספים בנושא מיסוי אמריקאי

לוגו משרד רוח שטיינמץ עמינח ושות

מחלקת מיסוי יחידים

לרשות לקוחותינו סל שירותי ראיית חשבון מקיף ומקצועי, הכולל ליווי ליחידים בעלי הון ולעצמאים, לגבי כלל הנושאים הנוגעים בסוגיות המס השונות בארץ ובעולם. בין היתר, נאמנויות, תיקי השקעות בארץ ו/או בחו"ל, העברה בין דורית של הון, ירושות, אחזקת נדל"ן מניב, תושבים חוזרים וסוגיות מס נוספות, משרדנו בבית שמש מטפל בכל ההתנהלות ליחידים ועצמאים מול רשויות המס בארץ ובחו"ל על מנת להגיע לתוצאת המס המיטבית עבורם.

לחצו לפרטים נוספים בנושא מיסוי יחידים

האם אתם זכאים למענק בעקבות חרבות ברזל - אנו בהחלט נבדוק, משרד שטיינמץ עמינח

מחלקת ביקורת

מחלקת הביקורת במשרדנו מתמחה בביצוע ביקורת באמצעות נהלי ביקורת לישויות שונות בגדלים שונים. בסיום הביקורת, נדרשים לשדר לרשות המסים מרכיבים מסוימים מהדו"חות הכספיים בצירוף דו"חות מסוימים. גם הלקוח יחתום שמאשר את הדו"ח הכספי. דו"חות לרשויות בין היתר: מאזן חברה, דו"ח רווח והפסד, דו"ח 1214 ועוד.

לחצו לפרטים נוספים בנושא שירותי ראיית החשבון

אנו מזמינים אתכם למשרדנו בבית שמש בכתובת: הרב שלמה זלמן אויערבך 62, לחצו להוראות הגעה

חייגו אלינו לתיאום פגישה למספר 077-7700000

נשמח לעמוד לשירותכם!

להרשמה לניוזלטר