מיסים אמריקאים לעצמאים

>
>
מיסים אמריקאים לעצמאים

אזרחים אמריקאים ומחזיקי גרין קארד עצמאיים המתגוררים בישראל, חייבים לשלם מס בשיעור של כ-15% ל-IRS מרווחי העצמאי, עבור מס ביטוח לאומי בארה"ב (Self Employment Tax). מס זה חל גם על אמריקאים המתגוררים דרך קבע בישראל, ואף אם הם לא ביקרו מעולם בארה"ב. מדוע נלקח מס גם בישראל וגם בארה"ב, ההסבר לפניכם

מיסים אמריקאים לעצמאים - שטיינמץ עמינח ושות

מס הביטוח הלאומי האמריקאי תקף גם כאשר העסק נמצא בישראל ונוכה מס בישראל כנדרש על פי חוק. זאת מכיוון שלמרות שיש לישראל אמנה למניעת כפל מס עם ארה"ב, אין לישראל אמנת ביטוח לאומי עם ארה"ב. לפיכך, אין אפשרות לקבל זיכוי על מס ששולם בישראל בכדי להמנע מתשלום מס ביטוח לאומי בארה"ב.

כאמריקאים בעלי עסק עצמאי, הינכם מחוייבים להגיש דוחות מס ל-IRS באם הכנסתכם השנתית מהעסק עולה על $400. 

ראוי לציין שתשלום מס ביטוח לאומי בארה"ב מזכה את המשלם וכן את בן/בת הזוג בנקודות זכות עבור קצבה חודשית בגיל גמלאות. לחצו על הלינק המופיע מטה בכדי לקרוא עוד על הקצבה החדשית מהביטוח הלאומי האמריקאי (Social Security Administration) וכן על אופן חישוב הקצבה.

שירותי המחלקה האמריקאית במשרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח

זקוק לעזרה במילוי דוחות מס אמריקאים? מומחי מיסים בארה"ב במחלקת מיסוי אמריקאי של פירמת UHY שטיינמץ עמינח ושות' הינם רואי חשבון אמריקאים עם ניסיון רב במיסוי עצמאים בארה"ב הכולל ייעוץ, הכנת דוחות מס, וכן ייצוג מול רשויות המס בארה"ב.

אתם מוזמנים ליצור קשר בכדי לקבוע פגישת ייעוץ עם רואי החשבון האמריקאים שלנו ולהבין את השלכות המיסוי של הביטוח הלאומי האמריקאי, וכן את ההטבות מהביטוח הלאומי האמריקאי להם תהיו זכאים בעתיד.

להרשמה לניוזלטר