לפגישת ייעוץ לעסק שלך

אולי כדאי לכם לפתוח חברה בחו"ל?

רגע לפני שפותחים חברה כדאי שתדעו שגם לאזרחים ישראלים קיימת אפשרות לפתוח חברה בחו"ל. מתי כדאי לכם לשקול לרשום את החברה בחו"ל ולא בארץ? 

בעיקר אם רוב הפעילות שלכם מתוכננת להיות בינלאומית. היתרונות לרישום חברה בחו"ל משתנים בין המדינות השונות והם כוללים הטבות מס משתנות על הכנסות, הקלות או פטור ממס החברות, שמירה על אנונימיות נושאי המשרה ועוד. לפני שבוחרים איזו מדינה הנכונה ביותר עבורכם, כדאי לבדוק אפשרות לרישום החברה במדינה הנחשבת כ'מקלט מס' אשר נהנית מצבר הקלות גדול ומאמנות מס עם מדינות נוספות. נשמע מסובך? אל תדאגו – עם הליווי הצמוד של המומחים שלנו בתחום במשרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח ושות' נבצע יחד את ההליך בשלמותו וכל זאת מבלי לעזוב את הארץ או את נוחות המשרד בתל אביב.

רישום חברה בקפריסין או באיי הבתולה הבריטים

רישום חברה חדשה בחו"ל ניתן לבצע במספר רחב של מדינות אך הפופולריות מכולן הינן קפריסין ואיי הבתולה הבריטיים (BVI). מדוע? בהקמת חברה בקפריסין ניתן ליהנות מהיתרונות הגלומים בחברות באיחוד האירופי כמו גם מרשת אמנות המס הנרחבת של קפריסין עם מדינות העולם. רוצים הטבה נוספת? כדאי לדעת, ששיעור מס החברות בקפריסין, העומד על 10% בלבד, נחשב לאחד הנמוכים בעולם ואינו מוטל בדרך כלל על הכנסות פסיביות של החברה. לחילופין, אם ההחלטה היא הקמת חברה באיי הבתולה הבריטיים, החברה תהיה פטורה לחלוטין מתשלומי מס חברות ומחובת דיווח חשבונאי או מיסויי. אז מהו המיקום הנכון והאידיאלי להקמת החברה? אין לכך תשובה חד משמעית והיא משתנה בהתאם לצרכים ולמקרים השונים.

מדוע לבחור בשטיינמץ עמינח ושות'?

אם החלטתם לרשום חברה חדשה בחו"ל מומלץ לבצע זאת באמצעות אנשי מקצוע המכירים את חוקי החברות בחו"ל לבוריין ויודעים לנהל הן את הליך הרישום והן את ההתנהלות היומיומית. למשרדנו צוות מומחים בעל נסיון רב המתמחה בהקמת פעילות של חברות זרות במגוון רחב של מדינות, תוך שיתוף פעולה מלא עם גורמים מקצועיים מקומיים במדינת היעד. כך, אנו מקלים עליכם את הליך הקמת החברה ומעניקים לכם חוויה פשוטה וקלה. צוות המשרד פועל בהתאם לצרכים האישיים ומעניק ליווי צמוד הכולל:

  • ייעוץ והכוונה היכן לפתוח את החברה לפי נתוניה הפרטיים
  • ליווי הקמת החברה בחו"ל מול רשם החברות המקומי
  • פתיחת חשבון בנק לחברה
  • מינוי דירקטור מקומי
  • שירותי משרד שונים במדינת היעד, לרבות מזכירות ודואר

 

רוצים לקרוא עוד?
פתיחת חברה בע"מ בישראל, הקמת חברה 

 

להתייעצות עם המומחים שלנו
חייג: 077-7700000


למידע נוסף על המשך התהליך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*

*
אנא הזן כתובת מייל חוקית

*

שדה אינו תקני