ייבוא ייצוא, עמילי מכס וחברות שילוח

>
>
ייבוא ייצוא, עמילי מכס וחברות שילוח

עוד בשירותי ראיית חשבון

להרשמה לניוזלטר

משרד רואי חשבון לסקטור הייבוא והייצוא

השנים האחרונות הצטיינו בפיתוח קשרים עסקיים והסכמי סחר עם מדינות שונות ויחד עם קפיצות הטכנולוגיה המאפשרות שינוע סחורות, דרכי תקשורת ותשלומים זמינים ומהירים נסללה הדרך לשווקים גדולים ולאפשרויות חדשות.

הקשרים עם מדינות שונות, בהן יש בין היתר גם כוח עבודה ומשאבים יותר זולים, פיתח את תחום הייבוא והייצוא כאשר יותר ויותר אנשים מנסים את מזלם ביבוא סחורות מחו"ל או בייצוא סחורות מישראל ומכירתן. על אף שענף הייבוא והייצוא התרחב לאחרונה, עדיין מדובר בענף מורכב המצריך ניווט בין הבירוקרטיות השונות בין אם מדובר בהליכים הדרושים על מנת לייצא או לייבא סחורות ובין אם בהתנהלות כספית נכונה פנימית או חיצונית מול הרשויות ומוסדות המדינה השונים.

תחום זה דורש מומחיות מיוחדת וזאת בעקבות ענייני המט"ח השונים, מענקי מדינה והטבות שונות ספציפיות לתחום זה כדוגמת עידוד ייצוא מישראל על ידי הטבת מפעל מועדף. הטבות אלו עשויות להתאים לחברות מגוונות אשר מתעסקות בייצוא ולכן מומלץ להתייעץ עם רואה חשבון אשר מכיר את הנושא על בוריו.

משרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח ושות'מספק שירותי ייעוץ כלכלי, חשבונאות וביקורת וייעוץ מס לחברות רבות בתחום הייבוא והייצוא, לעמילי מכס ולחברות שילוח. למשרדנו ניסיון רב וידע מצרפי של שותפי הפירמה אשר יאפשרו לך לצמוח ולהתרחב למחוזות חדשים.

להרשמה לניוזלטר