הצהרת נגישות

>
הצהרת נגישות

עוד בשירותי ראיית חשבון

להרשמה לניוזלטר

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 21.01.2024

שטיינמץ עמינח ושות', פירמת רואי-חשבון. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות אנו עושים את כל שביכולתנו על מנת להנגיש את האתר שלנו לאנשים עם מוגבלות, מייעדים עובד ספציפי שיהיה זמין לכל פנייה שתתקבל מאוכלוסייה זו.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמהAA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.
האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.
האתר נבדק מדי חודש כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)

בדפי האתר אשר מקשרות לאתרי אינטרנט אחרים נגישות הדף/ התוכן באתרים הנוספים תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג') ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור דפים אילו.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  / Safari Chrome ובתוכנות קוראות מסך Voiceover.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

אנו מערכים שהנגישות של האתר תושלם בשבועות הקרובים.

הסדרי נגישות בארגון

בשלושת סניפי המשרד, הסניף הראשי בת"א, סניף חיפה וסניף בית שמת, קיימת ינחה נגישה ומותאמת לאנשים עם מוגבלות. שלושת הסניפים נמצאים בקרבת תחבורה ציבורית וכוללים בתוכם נגישות רבה לאוכלוסייה דנן.

לוגו משרד רוח שטיינמץ עמינח ושות

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

שם רכז הנגישות : טלי קושניר

מס' טלפון : 077-7700000

כתובת מייל : info@cpa.co.il

להרשמה לניוזלטר