לפגישת ייעוץ לעסק שלך

מס חברות בארה"ב - מיסים פדרליים

אנו מקבלים פניות רבות מלקוחות בהקשר למיסוי חברות בארצות הברית. כידוע, חוקי המס בארצות הברית שונים מהחוק בישראל. בארה"ב המיסוי נעשה בנפרד ברמה הפדראלית וברמת המדינה. מיסוי חברות הינו נושא מורכב הדורש חשיבה ותכנון מוקדמים בכדי להמנע מחבויות מס וקנסות מיותרים. במחלקת מיסוי אמריקאי במשרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח ושות', צוות רואי חשבון אמריקאים מקצועיים ובעלי ידע וניסיון רב בכל הקשור למיסי חברות בארה"ב אשר ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

חברה בע"מ עם פעילות עסקית בארה"ב חייבת בדיווח ובתשלום מס ברמה הפדרלית וכן, ברוב המקרים, אף ברמת המדינה (Federal & State Corporate Taxes).
48 מתוך 50 מדינות בארה"ב מחייבות דיווח ותשלום מס במידה ופעילות החברה מתבצעת בתחומי המדינה. שתי המדינות היחידות שלא מחייבות מס חברות כלל הן וויומינג ודרום דקוטה. מס החברות חל על חברות מסוג (Corporation (Inc או (Limited Liability Company (LLC אשר בחרו לדווח על הכנסותיהן כחברה בע"מ וכן על חברות בע"מ זרות הפועלות בארה"ב.

ראוי לציין כי לכל מדינה יש תנאים משלה לחבות המס במדינה וכן שיעורי מס וחישובי מס שונים. חלק מהמדינות גובות מס על מחזור המכירות בלבד. לדוגמא, בטקסס יש מס חברות של פחות מאחוז על מחזור המכירות אך ישנו פטור ממס על מחזור שנתי נמוך מ-$1,110,000. כמו כן, נבדה גם מחייבת במס על מחזור המכירות אך ישנו פטור על מחזור שנתי נמוך מ-$4,000,000. מדינות נוספות שגובות מס ממחזור המכירות הן וושינגטון (המדינה) ואוהיו.

מתוך 44 המדינות המחייבות במס על ההכנסה, וירג’יניה ודלוור מחייבות במס גם על המחזור. מבין המדינות שגובות מס חברות על ההכנסה, בדרום קרוליינה, צפון קרוליינה, צפון דקוטה, קולורדו, מסיסיפי ויוטה יש מס חברות של עד 5% מהרווחים. מנגד, מס החברות במינסוטה, אלסקה, קונטיקט, וושינגטון (הבירה) וניו ג'רזי מגיע ל-9% ויותר מסך הרווחים. להשוואה, מס החברות הפדרלי בארה"ב הינו הדרגתי ומגיע עד 35%

חשוב לציין כי חברה זרה אשר פועלת בארה"ב שלא באמצעות חברה אמריקאית חייבת לשלם מס סניף פדרלי בנוסף למס החברות. מס סניף מוטל ככלל על רווחי החברה הנמשכים ע"י בעלי המניות אל מחוץ לארה"ב. שיעור מס הסניף בארה"ב הינו 30%, אך האמנה למניעת כפל מס בין ארה"ב לישראל מגבילה את שיעור מס הסניף ל-12.5%

המחלקה האמריקאית של שטיינמץ עמינח מספקת ללקוחות מגוון רחב של שירותי ייעוץ ודיווחי חברות לרשויות המיסים בארה"ב. בכדי שנוכל לסייע לכם להגדיל את הרווחים ע"י הפחתת נטל המס בארה"ב ככל הניתן, צרו עמנו קשר ורואי החשבון האמריקאיים שלנו המתמחים במיסי חברות בארה"ב ישמחו לייעץ לכם.

רוצים לקרוא עוד על הגשת דוחות מס בארה"ב?

טופס 1040

 

להתייעצות עם המומחים שלנו
חייג: 077-7700000


צרו קשר איתנו

אנא השאר פרטים ואחד מנציגי מחלקת קשרי לקוחות יחזור אליך

*

*
אנא הזן כתובת מייל חוקית

שדה אינו תקני