לפגישת ייעוץ לעסק שלך

אזרחי ותושבי ארה"ב שעבדו לפחות 10 שנים בארה"ב או כעצמאיים בישראל, ואשר דיווחו על הכנסותיהם ל-IRS ושילמו מס ביטוח לאומי בארה"ב כנדרש, עשויים להיות זכאים לקבל קצבה חודשית מהביטוח הלאומי האמריקאי לכל החיים החל מגיל 62.

כיצד מחושבת הקצבה החודשית

הקצבה מחושבת על בסיס ההכנסה החודשית הממוצעת במהלך 35 שנות עבודה עם ההכנסה הגבוהה ביותר. במידה והינכם מקבלים פנסיה מעבודה בחברה שאינה אמריקאית, הקצבה החודשית מהביטוח הלאומי האמריקאי עלולה לרדת לעד 40% מהקצבה המקורית.

סכום הקצבה החודשית המחושב מאפשר קבלת קצבה חודשית החל מגיל 66 או 67 (בהתאם לשנת הלידה שלכם), כאשר אפשר לקבל קצבה מופחתת החל מגיל 62. לחילופין, אפשר לדחות את קבלת הקצבה עד גיל 70 בכדי לקבל קצבה מוגדלת בעתיד.

בני זוג לזכאים לקצבה

במידה ובן/בת הזוג זכאים לקצבה, גם אתם עשויים להיות זכאים לעד 50% מהקצבה של בן/בת הזוג, אף אם אינכם זכאים לקצבה בכוחות עצמכם.

לרואי החשבון האמריקאים במשרד רואי חשבון שטיינמץ עמינח ושות'- מחלקת US TAX, יש ניסיון רב בייעוץ הקשור לקצבאות ביטוח לאומי אמריקאי לגמלאים מה- Social Security Administration. במידה וחסרות לכם מספר שנות עבודה בכדי להיות זכאים או שיש לכם שאלות בקשר לגודל וחישוב הקצבה המגיעה לכם, המומחים שלנו ישמחו להפגש אתכם ולעזור לכם להבין את האפשרויות העומדות בפניכם.  

 

לקריאה נוספת על הגשת דוחות מס בארה"ב?

 

להתייעצות עם המומחים שלנו
חייג: 077-7700000


למידע נוסף על המשך התהליך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

אנא הזן כתובת מייל חוקית

שדה אינו תקני