לפגישת ייעוץ לעסק שלך

ליווי וסיוע בבניית אסטרטגיית אבטחת מידע וסייבר

אסטרטגיה ארגונית ל cybersecurity הינה רכיב חיוני בעידן הדיגיטלי. חשיבה אסטרטגית ותכנון האמצעים, הכלים, השיטות והנהלים נדרש שכן איומי הסייבר ואתגרי אבטחת המידע מתפתחים כל הזמן. אסטרטגיית אבטחת מידע וסייבר מהווה את המסגרת לתוכנית אבטחת המידע והסייבר הארגונית. תכנית זו כוללת התייחסות לכלל שכבות האבטחה וה eco system בארגון ומחוצה לו.

בין יתר האתגרים של ניהול אבטחת המידע נכללים תאימות לתקנות, ניהול סיכונים, תקני אבטחת מידע, מסגרות אבטחה והתאוששות מאסון. תכניות אבטחת מידע וסייבר כוללות אף התייחסות להגברת מודעות בארגון לנושאי אבטחת המידע ולאחרונה רואים ארגונים רבים אשר מגבירים את המודעות של הלקוחות שלהם לנושאי אבטחת המידע: כדוגמת הסברים ברורים ומודגשים ללקוחות שאין הארגון ידרוש או דורש את הסיסמה האישית של הלקוח בשום צורה ואופן.

ליווי וסיוע בבניית מערך אבטחת המידע

בכל ארגון, מערך אבטחת המידע נראה ומתפקד מעט שונה, הדבר נובע עקב שוני הקיים בין ארגון לארגון גם בהיבטי הסיכונים והחשיפות הרלוונטיים אליו וגם בתרבות הארגונית ומכלול הכוחות והאינטגרציות הפנימיות בין גופים שונים בארגון, לדוגמת מנהל מערכות המידע, קצין הציות, מנהל הסיכונים וכד'. אנו מסייעים ל CISO ולארגונים בבניה נכונה של מערך אבטחת המידע, תוך הבנה של המבנה הארגוני, מידת האינטגרציה, המיומנות והתרבות בין הגופים השונים בארגון.

פיתוח מאובטח Secure Software Development Life Cycle SSDLC

למחלקה ניסיון ומיומנויות hands-on רחבות בבניית מתודולוגיה לפיתוח מאובטח, בשיתוף פעולה בין גורמי הפיתוח לאבטחת המידע. המתודולוגיה מסדירה את שילוב תפיסת ההגנה והאבטחה לאורך כל שלבי מחזור החיים (SDLC) של מערכות המידע בארגון. שילוב מתודולוגיית פיתוח מאובטח משתלבת בכל מודל של מחזור חיים: מפל – waterfall, איטרטיבי – Iterative, מודל ה Agile ואחרים.

ביצוע סקרי אבטחת מידע וסייבר

ארגונים רבים נדרשים לבחון באופן תדיר את מידת עמידתם בדרישות אבטחת המידע והסייבר כנגד רגולציות ותקנים החלים על הארגון. אנו מסייעים לארגונים לקיים סקרי אבטחת מידע וסייבר על המערכות הרלוונטיות, תוך הקפדה על הערכת עמידת הארגון בדרישות ולצד מתן המלצות מפורטות לצמצום וסגירת הפערים ככל שישנם.

 

להתייעצות עם המומחים שלנו
חייג: 077-7700000


למידע נוסף על המשך התהליך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*

*
אנא הזן כתובת מייל חוקית

שדה אינו תקני