לפגישת ייעוץ לעסק שלך

שרותי ייעוץ מערכות מידע במשרד שטיינמץ עמינח ושות' מהווים נדבך מרכזי וחשוב במסגרת מגוון השירותים המסופקים ע"י המשרד. בעידן שבו מערכות המידע אינן עוד רק כלי תפעולי – נדרש כל בית עסק להטמיע ולחשוב טכנולוגיה כעל מנוע צמיחה אינטגרלי המשתלב הן בתמיכה בפעילויות העסקיות הקיימות, הן כמשפר פריון והתייעלות וכן כזרז ליצירת עסקים חדשים.

חברות רבות, גדולות וקטנות מתמודדות עם האתגר הטכנולוגי ברמה יומיומית החל מההיבטים התפעולים, דרך ניהול המידע, הידע, החדשנות, אבטחת המידע והסייבר. מסקר עולמי שבוצע לאחרונה עולה כי מתוך 5 ההזדמנויות בעלות הפוטנציאל הכלכלי הגדול ביותר – שלוש מהן  טכנולוגיות מעיקרן.

מחלקת ייעוץ מערכות המידע, מלווה ומסייעת לחברות באימוץ טכנולוגיה וניצולה כמאיץ עסקים רלוונטי ומותאם למציאות העסקית. שירותי הייעוץ מוכוונים כך שמערכות המידע יהוו תשתית תפעולית אשר שואף לניצולת מקסימלית וכן כתשתית עתידית להתפתחות עסקית וטכנולוגית.

לצד התועלות הרבות המסופקות ע"י אימוץ טכנולוגיה, נוצרים גם איומים חדשים, כדוגמת הצורך בשמירה על נכסי המידע בארגון ומחוצה לו, שמירה על רציפות תפעולית ותפקודית, שליטה על המערך, וצבירת היכולות המקצועיות בתחזוקתו ובקיומו. במחלקת הייעוץ הטכנולוגי, אנו מלווים ארגונים בתהליכי ניהול הסיכונים הטכנולוגי, לרבות סיכוני אבטחת מידע וסייבר וכן מסייעים לארגונים לעמוד בדרישות הרגולטורים השונים ובתאימות לתקנים בינלאומיים מקובלים כדוגמת NIST, Cobit וכד'.

המחלקה מספקת את שירותי הייעוץ מתוך ניסיון פרקטי ומעשי בניהול מערכים טכנולוגיים מורכבים – כך שאנשי המחלקה מדברים מצד אחד את השפה העסקית של העסק שלך וכן את שפת הטכנולוגיה. היועצים שלנו מקפידים על רמה גבוהה של הכרות עם טכנולוגיות מתקדמות, לרבות ניסיון Hands-On במרביתם.

חן חלק

054-4954726

chench@cpa.co.il

 

להתייעצות עם המומחים שלנו
חייג: 077-7700000


למידע נוסף על המשך התהליך

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

*

*
אנא הזן כתובת מייל חוקית

שדה אינו תקני