לפגישת ייעוץ לעסק שלך

דוח אישי הוא דוח אשר מהווה ריכוז סך ההכנסות מול סך ההוצאות במהלך שנה של עבודה המתקבל ממשלח יד של שכיר או עוסק עצמאי. הדוח כולל את כל סוגי ההכנסות של האדם במהלך שנת המס, ריכוז הניכויים והזיכויים להם זכאי. אם האדם נשוי, יש להגיש דוח הכולל כל הכנסות התא המשפחתי, מתוך ראייה כי הדוח מוגש על התא המשפחתי.

סעיף 131 לפקודת מס הכנסה קובע מי חייב להגיש דוח שנתי, כל עוד התפרסמו תקנות הפוטרות מהגשת דוח. הדוח השנתי מוגש באמצעות טופס 1301 ובו מפורט מידע כללי ואישי אודות האדם, העסק וכן פרטים לגבי ההכנסות שלו במהלך שנת הכספים המוגדרת כשנה קלנדרית. שכיר החייב בהגשת דוח, יגיש אותו לא מאוחר מה-30/04 של השנה העוקבת. יחיד החייב בהגשת דוח מקוון, יגיש עד 31/05 של השנה העוקבת.  

רואה החשבון יסייע לבחור עבורך את מסלול המיסוי הטוב ביותר, לייעץ אילו הוצאות מותר לדרוש ואילו ניתן לקזז. יתרון נוסף הוא שנישום שמגיש את הדוח באמצעות מייצג, יכול גם להגיש במועד מאוחר יותר.

מחלקת העצמאים והשכירים במשרדנו מתמחה בהגשת דוחות המס בזמן עבור לקוחות שחייבים בדיווח לרשויות המס. במקרה וקיימת דרישה להצהרת הון, מטופל ומוגש גם דוח זה. בנוסף, המחלקה מטפלת בסוגיות השונות העולות מפעילות הלקוח, תוך ייעוץ באשר לאופן בו כדאי לו לפעול בנושא המיסוי על מנת להגדיל את רווחיו.

 

 

מידע נוסף: תכנון מס | טופס 1214 | הצהרת הון 

 

 

להתייעצות עם המומחים שלנו
חייג: 077-7700000


צרו קשר איתנו

אנא השאר פרטים ואחד מנציגי מחלקת קשרי לקוחות יחזור אליך

*

*
אנא הזן כתובת מייל חוקית

שדה אינו תקני